6 نکته مهم برای نوشتن پست های موفق در لینکدین

6 نکته مهم برای نوشتن پست های موفق در لینکدین

چند ماهی است که انتشار پست ها در LinkedIn به یک موضوع داغ تبدیل شده است که سرانجام LinkedIn مجبور شد پلتفرم خود را جهت انتشار پست ها جهت استفاده کاربران، بهبود داده و بر اعتبار خود بیفزاید. ولی متاسفانه هنوز خیلی از کاربران در انتشار و بدست آوردن پست ها با مشکل مواجه هستند.

لینکدین چیست؟ پست هایی که شما در LinkedIn منتشر می کنید نباید قدیمی باشد زیرا LinkedIn یک محل خوب برای انتشار پست های جدید است. برای انتشار پست ها در LinkedIn شما می بایست یک استراتژی سئو داشته باشید و به این مسئله توجه کنید که چه مطالبی می تواند برای LinkedIn بهترین باشد تا بتوانید پست های موفقی را منتشر نمایید.

6 نکته مهم برای نوشتن پست های موفق در لینکدین

چگونه پست بنویسیم تا بتوانیم در LinkedIn به موفقیت برسیم.

طبق آخرین گزارشات ارائه شده LinkedIn تقریبا چهار برابر بیشتر از فیس بوک و توییتر مطالب را برای افراد نزدیک به صفحه شما ارسال می کند. ولی تا وقتی که این مقالات به اشتراک گذاشته نشوند و ترافیکی را برای سایت شما ایجاد نکنند، ارزش چندانی نخواهد داشت.

در زیر 6 نکته جهت نوشتن پست های موفق در LinkedIn آورده شده است:

1- موضوعاتی را برای پست ها در LinkedIn انتخاب کنید که برای آن مخاطب وجود داشته باشد.

این یک قاعده خوب برای نوشتن پست های موفق است. با توجه به اینکه گاهی اوقات هیچ تناسبی بین مطالب و موضوعات آنها وجود ندارد باعث شده بازدیدکنندگان هیچ علاقه ای به خواندن پست ها نداشته باشند. مقالات و موضوعات آنها می بایست برای خوانندگان جذاب باشد.

2- هر هفته حداقل یک پست برای انتشار داشته باشید و این کار را بصورت مداوم انجام دهید.

حداقل تعداد ارسال پست ها در هفته می بایست یک دفعه باشد و این کار می بایست بصورت مداوم انجام شود زیرا اشخاصی هستند که شما را دنبال می کنند و مطالب شما را به اشتراک می گذارند از این رو شما هیچ وقت نباید این شانس را از دست بدهید.

6 نکته مهم برای نوشتن پست های موفق در لینکدین

3- سعی کنید حداکثر در یک پست 800 کلمه وجود داشته باشد.

بخاطر داشته باشید خیلی از افراد با استفاده از ابزارهای مختلف به LinkedIn متصل می شوند و معمولا با دنبال خواندن پست هایی هستند که سریع، آموزنده و سرگرم کننده باشد. از این رو اگر به دنبال انتشار پست ها با کلمات خیلی زیاد هستید در وهله اول می بایست طول کلمات آن را کاهش دهید.

4- لینک دادن مطالب به یکدیگر

سعی کنید تا آنجا که امکان دارد در پست هایی که منتشر می نمایید جهت فهم بیشتر خواننده به پست های دیگر لینک داشته باشید. لینک دادن به پست ها و صفحات دیگر یک روش عالی جهت بهبود بخشی از مطالب و افزایش ترافیک خواهد بود.

5- همیشه به نظرات پاسخ دهید

این چیزی است که قطعا به شما کمک خواهد کرد که ارزش پست شما بیشتر شده و به محبوبیت شما بیفزاید. پاسخ دادن به نظرات باعث می شود یک تعامل دوطرفه ایجاد شود و پست های شما از قدرت نفوذ بیشتری برخوردار شوند. پست های موفق در LinkedIn همیشه از نظرات زیاد برخوردار هستند.

6 نکته مهم برای نوشتن پست های موفق در لینکدین

6- بررسی تجزیه و تحلیل ترافیک

LinkedIn یک ابزار تجزیه و تحلیل جهت موفقیت پست در اختیار شما قرار می دهد. این ابزار یک فرصت خوب برای شما است که بتوانید بیشترین بازدیدها، نظرات و اشتراک ان در شبکه های اجتماعی را مشاهده نمایید.LinkedIn گاهی اوقات برای شما یک ایمیل ارسال می کند و در آن توضیح می دهد که چگونه پستهای خود را منتشر نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!