خدمات سئو و بهینه سازی سایت

سئو (SEO) چیست؟

خدمات سئو و بهینه سازی سایت


سئو سایت روشی برای افزایش رتبه بالاتر در نتایج جستجو موتورهایی مانند گوگل، بینگ و یاهو است. با اینکه این موتورهای جستجو هستند که به رتبه بندی سایت شما می پردازند، اما ما معتقدیم که یک سئو خوب، نتیجه ابتکاراتی است که موجب بها دادن به کاربران سایت می شود.

استراتژی های سئو بر اساس تحقیق و بررسی فراوان در مورد اهداف سایت شامل موارد زیر می شود.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت
خدمات سئو و بهینه سازی سایت

یافتن کلمات کلیدی

برنامه سئو سایت ما با تعیین بهترین کلمات کلیدی که کاربران برای رسیدن به سایت شما از آنها استفاده می کنند شروع می شود. این قسمت از سئو بسیار مهم و اساسی است. چرا که انتخاب صحیح ترین کلمات کلیدی موجب افزایش نرخ تبدیل سایت و بازگشت سرمایه شما می گردد.

ما در خدمات سئو سیروتا به شما کمک می کنیم که بهترین کلمات کلیدی را بر اساس تعداد جستجو و میزان ارتباط آنها با سایت انتخاب کنید. انتخاب عاقلانه تر هدف از ابتدای کار موجب موفقیت بیشتر شما در سئو و بهره وری از سایت می گردد.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت
خدمات سئو و بهینه سازی سایت

آنالیز رقبا

اینترنت یک فضای بسیار رقابتی است. وبسایت های بسیاری هستند که کلمات کلیدی مورد نظر شما را هدف قرار گرفته و انگشت بر روی مشتریان شما گذاشته اند. آنالیز رقبای آنلاین شما و بررسی نقاط ضعف و قوت آنها میتواند فرصت های جدیدی را پیش روی شما گذارد. تیم سئو سیروتا به دقت رقبای شما را آنالیز کرده و مناسب ترین کلمات کلیدی را برای سایتتان انتخاب می کند. همچنین تیم ما در تمام مراحل رسیدن شما به صفحه اول گوگل در کنار شماست.

لینک سازی

ساخت بک لینک در سایت های مرتبط فرایندی پیچیده و بغرنج است. ما از تکنیک هایی در ساخت بک لینک استفاده می کنیم که موجب کسب بک لینک های بسیار با کیفیتی برای شما می شود و در افزایش رتبه صفحات سایتتان بسیار موثر است.

لینک سازی توسط ما با روش های متنوعی صورت می گیرد تا همه چیز طبیعی جلوه کند و سایت شما توان رقابت با رقبا را داشته باشد. دقت داشته باشید که کسب بک لینک های با کیفیت از سایت های مرتبط یکی از مهمترین شاخص های تاثیر گذار در رتبه سایت است. کسب بک لینک از سایت ها کار دشواریست که نیازمند وقت و حوصله بسیاریست.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت
خدمات سئو و بهینه سازی سایت

سرویس بهینه سازی وب سایت و توسعه محتوا

یک استراتژی محتوای خوب برای کسب موفقیت در حوزه آنلاین کاملا ضروری است. موتورهای جستجو به ایندکس محتوای جدید و با کیفیت می پردازند. بنابراین بهینه سازی محتوا تاثیر زیادی در سئو دارد. با این حال محصول نهایی بایست چیزی فراتر از یک محتوا برای موتورهای جستجو باشد.

یک محتوای با کیفیت بایست بتواند علاوه بر کسب رضایت گوگل، بازدید کنندگان را نیز به مشتری تبدیل کند. تیم تولید محتوای ما متشکل از افراد متخصصی است که در این کار بسیار خبره بوده و شما را از تولید محتوای مجزا بی نیاز می کنند.

انتشار سریع محتوای خبری

آیتم های خبری می توانند به سرعت در اینترنت پخش شوند و از این طریق میتوانید مخاطبان زیادی به دست بیاورید. افزایش روابط شما در فضای آنلاین میتواند موجب بهبود سئو به واسطه افزایش ترافیک سایت و بک لینک ها گردد. خدمات سئو سیروتا به شما کمک می کند تا در فضای آنلاین حضور گسترده تری داشته و از مزایای سئو آن بهره مند شوید.

بهینه سازی سئو محلی

جستجوی محلی معمولا شامل اضافه کردن نام شهر یا محله در انتهای عبارت مورد نظر کاربر است تا او بتواند صرفا کسب و کارهای اطراف خود را بیابد. در هنگام این نوع جستجوها معمولا موتورهای جستجو نام کسب و کارهای مورد نظر را به همراه اطلاعات بیشتری در مورد مکانشان نشان می دهند.

همچنین محل آن را نیز در نقشه در معرض دید کاربران قرار می دهند. ما به شما کمک می کنیم که کسب و کار شما در نتایج جستجوی محلی قرار گیرد تا از مزایای آن بهره مند شوید. کاربرانی که در نزدیکی شما باشند و از این طریق شما را بیابند، معمولا در آینده مجددا از خدمات شما استفاده خواهند کرد، چرا که نزدیک به محل زندگی یا کارشان هستید.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت
خدمات سئو و بهینه سازی سایت

سئو موبایل

در سال های اخیر شاهد افزایش استفاده از دستگاه های موبایل به خصوص تلفن های هوشمند بودیم. به همین نسبت تعداد جستجوهای موبایلی نیز افزایش یافته است. سرویس سئو و بهینه سازی موبایل به سایت شما کمک می کند تا در دستگاه های موبایل نیز بهتر دیده شوید و کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کنید.

جستجوی بین المللی

سئو بین المللی برای سایت های چند زبانه به آنها کمک می کند تا در خارج از مرزهای کشور خود نیز مشتریانی برای خود پیدا کنند. ما در رادزاد به شما کمک می کنیم تا از این قافله عقب نمانده و بتوانید رقبایتان را از پیش رو بردارید.

جستجوی محصولات

در صورتی که صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید، تیم ما به شما کمک می کند تا کاربرانی را که در اینترنت به دنبال کالای خاصی هستند و محصول مورد نظرشان را با برندهای مختلف مقایسه می کنند را در تیررس خود قرار دهید. با کسب رتبه بالا در کلمات کلیدی وابسته به کالاهای خود، می توانید مشتریان زیادی را برای سایت خود ایجاد کنید.

سئو ویدئو

سئو مدرن شامل انواع فایل های مدیا از جمله ویدئوها نیز می گردد. در صورتی که در زمینه تولید ویدئو فعال هستنید یا اینکه محتوا و بررسی های شما از نوع ویدئویی است، ما به شما کمک می کنیم تا ویدئوهای شما در نتایج جستجو رتبه خوبی کسب کند. امروزه کاربران محتوای ویدئویی را اغلب به محتوای متنی ترجیح می دهند و با سئو ویدئوهای سایت می توانید پتانسیل آن را در کسب ترافیک، افزایش دهید.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت
خدمات سئو و بهینه سازی سایت

کلام پایانی

ما در شرکت سئو سیروتا معتقدیم که به مشتری های خود بایست پاسخگو باشیم. ما از همان ابتدا به جمع آوری اطلاعات مرتبط با سایت شما پرداخته و تا انتها نیز آنها را نگه داری می کنیم. ارائه گزارش های سئو مرحله ای و نهایی از جمله خدماتی است که ما به مشتریانمان می دهیم تا به صورت دقیق، شاهد میزان بهبود عملکرد سایت باشند.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!