پروژه سئو

اشخاص و شرکتهایی که قصد واگذاری و برونسپاری پروژه های سئو و بهینه سازی سایت خود را دارند ، همواره به دنبال بهترین مجموعه و متخصصین سئو هستند تا  نتایج مطلوب را کسب کرده و با بالا بردن رتبه سایت خود در گوگل ، افزایش بازدید و ترافیک را تجربه کنند تا درآمد و سود اینترنتی حاصل از فروش محصولات و خدمات را افزایش دهند.

 

توسعه کسب و کارهای اینترنتی و به طبع آن راه اندازی وب سایت ها در صنایع مختلف ، موجب تشدید رقابت در میان صاحبین وبسایت ها شده است. در هر صنعتی که فعالیت می کنید ، تعداد زیادی رقیب را در کنار خود می بینید که همگی به منظور کسب سهم بیشتر از بازار و افزایش بازدید سایت خود تلاش می کنند. به همین دلیل ، نیاز به سئو در بازاریابی اینترنتی ، بیش از گذشته احساس می شود.

موتورهای جستجو و در راس آنها ، گوگل ، اولین منابعی هستند که غالب کاربران جهت تامین نیازها ، جستجو ، خرید ، کسب اطلاعات و بسیاری از اقدامات دیگر به آنها مراجعه می کنند. آمار جستجو در گوگل به حدی بالاست که می تواند ضامن موفقیت و سودآوری هر کسب و کاری باشد. پس سئو می تواند میزان درآمد شما را چندین برابر نماید.

نمونه پروژه موفق سئو

بعضی اوقات مخاطبان از ما می خواهند که نمونه پروژه های موفق سئو را که با سایر مشتریان داشته ایم ، به آنها نشان دهیم تا نحوه کار و کیفیت خدمات ما را متوجه شوند. در ابتدا باید گفت که هر پروژه سئو ، باتوجه به کلمات کلیدی ، رقبا ، موضوع فعالیت سایت و بسیاری از عوامل دیگر ، منحصر به فرد و متفاوت است. بنابراین مقایسه نمونه کارهای سئو همانقدر که می تواند موجب دلگرمی مشتریان شود ، به همان اندازه منطقی به نظر نمی رسد.

اهمیت پروژه های موفق سئو چیست؟

متأسفانه ، در دنیای بازاریابی اینترنتی امروز ، سئو مفهومی است که بسیاری از افراد به درستی آن را درک نمی کنند. برخی افراد کسب رتبه بهتر در گوگل را تقلب یا نوعی جادو می دانند. بسیاری از مطالعات نشان می دهد که سئو معمولاً نسبت به بسیاری از ابزارهای بازاریابی دیگر ، ROI یا نرخ بازگشت سرمایه بهتری دارد.

کسب رتبه خوب در گوگل شانسی نیست و نیاز به انجام بسیاری از اقدامات مقتضی در حوزه سئو دارد.

نمونه مراحل یک پروژه موفقیت آمیز سئو

حتما شما هم مانند بسیاری از افراد علاقه مندید که سایت شما در یکی از 10 رتبه صفحه اول گوگل قرار بگیرد تا بتوانید بازدیدکننده و به دنبال آن مشتری بیشتری داشته باشید. شما تنها نیستید! رقبای شما نیز در فضای مجازی در پی این هدف هستند. میلیون وب سایت اینترنتی که توسط افراد و شرکتهای بزرگ و کوچک راه اندازی شده و هرکدام بهینه سازی بهتری داشته باشند ، بیشتر مورد توجه گوگل و موتورهای جستجو قرار می گیرند. ما مراحل اصلی نمونه پروژه سئو موفقیت آمیز را گام به گام توضیح می دهیم تا بیشتر با این مفهوم آشنا شوید.

مرحله اول پروژه سئو

کلمات کلیدی مختص سایت خود را بیابید. مشتریان با چه کلمات یا عباراتی محصولات و خدمات شما را جستجو می کنند؟ مرحله اول ، در تمام نمونه پروژه های سئو ، به تحقیق و یافتن کلمات و عبارات کلیدی کسب و کار شما اختصاص دارد. عباراتی که توانایی رساندن کاربران از طریق موتورهای جستجو به سایت شما را دارند.

گام دوم در پروژه بهینه سازی سایت

بهینه سازی محتوا! محتوا مهمترین بخش سئو است ، زیرا موتورهای جستجو ، مطالب مرتبط با عبارات کلیدی جستجو شده توسط کاربرانی که به دنبال محصول یا خدماتی خاص هستند را نمایش می دهند. محتوای شما باید منحصر به فرد و غیر تکراری باشد ، شما مجاز به کپی کردن نیستید! همچنین چگالی کلمات کلیدی در محتوای منتشر شده باید بین 0.5-1.5٪ باشد. استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی در محتوا نوعی تقلب محسوب شده و موجب جریمه و حذف مطلب از نتایج می شود.

سومین مرحله در سئو

بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو وابسته به بیش از 250 فاکتور است که هنگام رتبه بندی سایت مورد توجه قرار می گیرد. برای اینکه در صدر نتایج قرار داشته باشید ، باید پارامترها و فاکتورهای بیشتری را نسبت به رقبا بهینه کنید.

اولین کاری که باید در پروژه سئو انجام دهید این است که بررسی کنید که سایت شما در تست Google Page Speed ​​چه امتیازی کسب می کند. این آزمون ابتدایی بدیهی ترین مشکلات سایت شما را نشان می دهد. گوگل هم برای نسخه دسکتاپ و هم نسخه موبایل سایت شما ، امتیازدهی می کند و بهتر است که هر دو امتیاز 80+ باشد.

مرحله 4 نمونه پروژه سئو

گوگل و موتورهای جستجو ، لینک سازی و دریافت بک لینک از سایت های قوی و معتبر را دوست دارند. این بدان معناست که اگر لینکی از سایت شما در یک وبسایت معتبر ، انجمن پرکاربر ، یکی از صفحات پرطرفدار در شبکه های اجتماعی ، وبسایت خبری پربازدید و … درج شده باشد ، حتما کیفیت و محتوای مناسبی را ارائه می دهد. پس از دید گوگل لیاقت کسب یک رتبه عالی در صفحه اول را دارد.

 

پروژه سئو
پروژه سئو

نمونه پروژه های سئو

برای هر کسب و کاری و هرنوع وب سایت اعم از سازمانی ، شرکتی ، فروشگاهی ، خبری و زمینه های دیگر ، سئو ابزار اصلی جذب مشتری و مخاطب بیشتر است. نمی توان فقط به راه اندازی اولیه سایت بسنده کرد و انتظار کسب درآمد بالا داشت ، هر وبسایت پس از ساخته شدن نیاز دارد تا در دید کاربران قرار بگیرد. چه از طریق تبلیغات ، یا به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و یا ارسال ایمیل های محتوایی. اما بهترین راه برای رسیدن به این هدف در یک کلمه خلاصه می شود و آن سئو است.

در طول زمان ، پروژ ها و نمونه کارهای مختلفی برای سئو انواع وب سایت ها انجام داده ایم. بنا به شرایط ، نوع فعالیت ، محصولات و خدمات وبسایت مربوطه و کیفیت و کمیت رقبا ، استراتژی های متفاوتی را در نظر گرفته ایم که توانسته در افزایش ترافیک وب سایت کارفرمایان ما تاثیر چشمگیری داشته باشد.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!