بهترین سئوکاران

نحوه تشخیص بهترین سئوکاران

نحوه تشخیص بهترین سئوکاران حرفه ای و خوب برای خیلی از افراد این روزها سئوال شده؛چه مشتریانی که می خواهند کار خود را به یک سئوکار لایق بسپرند و چه افرادی که می خواهند  به یک سئوکار حرفه ای تبدل شوند اما نمی دانند چه ویژگی هایی باید پیدا کنند و چه مسیرو الگویی را طی کنند؟

قبل از اینکه این مقاله را بخوانید به شما پیشنهاد می کنم مقاله سئو چیست؟ را بخوانید.

 

بهترین سئوکاران

ویژگی های یک سئو کار حرفه ای و خوب:
1-بسیار دقیق به بررسی کلمات کلیدی شما با بررسی رقبا می پردازد
2-به شما قول یک ماهه  آمدن به صفحه اول گوگل را نمی دهد چون فرایند بالا آوردن سایت در گوگل یک فرایند زمان بر است.اگر چنین قولی داد سئوی کلاه سیاه می خواهد برای شما انجام دهد

 به شما پیشنهاد می کنم مقاله سئو کلاه سیاه چیست؟ را بخوانید.

3-بر تمامی ابزار های سئو تسلط دارد و برای حل مشکلات سئو راه حل های حرفه ای و تخصصی دارد.

4-بسیار به روز است و الگوریتم های روز گوگل را به خوبی می داند و برروی سایت شما پیاده می کند.

5-برای سایت شما دلسوزانه زمان می گذارد و خیلی ریزبینانه سایت را رصد میکند.

6-با اینکه اکثر سئوکارها،کار محتوا نویسی را انجام نمیدهند؛اما یک سئوکار خوب باید بر نوشتن محتوای سئو بیس مسلط باشد.و بتواند محتوا نویس را راهنمایی کند و محتوای سایت شما را بررسی و ادیت کند.
بهترین سئوکاران

7-سئوکار متخصص و حرفه ای به ابزارهایی که رفتار کاربران را بررسی میکند تسلط دارند چون صرفا هدایت کاربر به سایت مهم نیست و این کاربران باید به مشتری تبدیل شوند و از خدمات سایت شما استفاده کنند و این میسر نیس مگر با بررسی رفتار آنها در ورودشان به سایت با استفاده از ابزار هایی مانند گوگل انالیتیکس(google analytics) .

8-تمام کارهای سئو بیس سایت شما را انجام می دهد و هیچ ایرادی در سایت شما از نظر سئو بیس بودن باقی نمی ماند.

ویژگی های مانند داشتن هدینگ(h1,h2,h3,…)،تایتل و دیسکریپشن(title & description)،متن جایگزین برای تصاویر(alt)،تایتل برای لینک(link title)و ویژگی های دیگه ای مثل بهینه بودن سرعت سایت،کم حجم کردن فایل های سی اس اس و جی اس(minify css&js)و موارد بسیار دیگری که در مقالات دیگر سایت رهام وب بصورت مفصل به آن پرداخته شده است.

Sites for learning seo
به شما پیشنهاد می کنم مقاله ویژگی های مهم سئو چیست؟ را بخوانید.
9-یک سئوکار خوب شما را برای هزینه کردن در راههای تبلیغاتی به خوبی راهنمایی می کند مثلا استفاده از رپورتاژ،بک لینک کار کردن روی شبکه های اجتماعی(social media) مانند فیسبوک اینستاگرام و توییتر که برای گوگل اهمیت ویژه ای دارند.

10-سئوکار حرفه ای باید باعث شود ترافیک سایت شما بالا رود و کاربران و در انتها مشتریان زیادی برای خدمات یا محصولات شما فراهم بشوند این 10 ویژگی ویژگی های مهم یک سئوکار خوب و حرفه ای و متخصص است. ویژگی های زیاد دیگر نیز وجود دارند که برای مشاوره با مشاوران سئو شرکت رهام می توانید با ما تماس بگیرید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!