صفحات اصلی سایتی که برای کسب‌وکار خود طراحی می‌کنید باید دائما درحال به‌روزرسانی و بهبود باشد. بدین منظور باید به‌روز بودن و جذابیت محتوا را برای کاربران خود در اولویت قرار دهید. یکی از مهم‌ترین و بحث برانگیزترین کارها در سفارش تولید محتوا سایت، تهیه مقاله‌ی دست اول و بکر است که سایت‌های انگلیسی بهترین منابع برای تولید محتوا هستند. البته باید به این نکته توجه کنید که مقاله‌ی موردنظر شما قبلا توسط سایت‌های دیگر ترجمه نشده باشد؛ پس بهتر است برای تولید محتوا سایت هم‌زمان از چند منبع استفاده کنید. همچنین می‌توانید با سفارش تولید محتوا سایت به متخصصین این حوزه، محتوای یونیک و جذابی برای سایت خود تهیه کنید.

آیا هر کسب‌وکاری نیاز به تولید محتوا دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تولید محتوای مفید می‌تواند در بازاریابی هرکسب و کاری مؤثر باشد. پس اگر می‌توانید در حوزه‌ی کاری خود تولید محتوا کنید، به‌هیچ‌وجه تعلل نکنید. چرا که رقبایتان همه‌روزه در حال پیشرفت و استفاده از روش‌های مختلف بازاریابی برای کسب‌وکار خود هستند. پس تعلل شما در این زمینه به منزله‌ی عقب افتادن از رقبایتان است. کافی است که سفارش تولید محتوا سایت خود را به متخصصین این کار بسپارید تا بتوانید به بهترین نتایج در پیشرفت کسب‌وکار خود برسید.

مزایای تولید محتوا برای سایت:

 • با استفاده از تولید محتوا برای سایت می‌توانید از خود محتوا نیز درآمدزایی و بازاریابی کنید.
 • تولید محتوای مفید سایت می‌تواند برای محصولات و یا خدمات شما مشتریان بسیاری جذب کند.
 • تولید محتوای سئوشده، یک روش کم‌هزینه برای جذب مخاطب به سمت سایت شما است.
 • با استفاده از تولید محتوای مناسب و باکیفیت می‌توانید در حوزه‌ی کاری خود اعتماد و اعتبار بسیاری کسب کنید.
 • تولید محتوای باکیفیت باعث می‌شود تا مشتریان به سایت شما وفادار بمانند.
 • با استفاده از تولید محتوای مناسب می‌توان بین کاربر و صاحب کسب‌وکار ارتباط صمیمی ایجاد کرد.

با توجه به مواردی که بیان کردیم، باید به ارزش و ضرورت تولید محتوا پی برده باشید که اکثر کسب‌وکارها برای معرفی کردن خود و جذب مخاطب، از تولید محتوا سایت استفاده می‌کنند. ازاین‌رو شما نیز می‌توانید برندسازی خود را با سفارش تولید محتوا سایت به تیم کدُ سئو انجام داده و در کسب وکار خود پیشرفت کنید.

نکات مهم تولید محتوا

هنگام تولید محتوا، باید به چند نکته مهم توجه کنید تا بتوانید از محتوای تولیدشده‌ی خود بهترین بازخورد را بگیرید.

 • اولین نکته که بسیار حائز اهمیت است و باید به آن توجه کرد، رعایت نکات مربوط به سئو است. این موضوع برای ارتقاء رتبه سایت شما نزد گوگل و دیده‌شدن و معرفی آن به کاربران بسیار مهم است.
 • موضوع بعدی خاص و منحصربه‌فرد بودن محتوا است. شما باید بتوانید محتوای یونیک برای سایت خود تولید کنید؛ چرا که محتوای کپی شده‌ی دیگران از دید گوگل هیچ ارزش و منفعتی نداشته و می‌تواند باعث بروز مشکلاتی برای شما شود.
 • مسئله بعدی تنوع محتواهای تولید شده شما است. هرچه محتوایی که تولید می‌کنید متنوع‌تر و جذاب‌تر باشد، می‌توانید مخاطبان بیشتری را جذب سایت خود کنید.

تولید محتوا برای سایت

تولید محتوا شامل تصاویر، ویدئوها، متن‌ها، صدا و یا موسیقی‌هایی است که کارشناس تولید محتوا در سایت قرار می‌دهد. باید بدانید که تولید محتوا متنی از ارزش بیشتری نسبت به سایر محتواها برای رتبه گیری از گوگل برخوردار است و در سئو سایت نقش بسیاری دارد. اما به این نکته نیز توجه کنید که شما نباید صرفاً برای رتبه گیری از گوگل، محتوا تولید کنید. محتوا باید به‌گونه‌ای باشد که بتواند نیاز کاربر را به‌وضوح و سادگی رفع کند و همین موضوع علت ارجحیت تولید محتوا متنی نسبت به سایر محتواها است. مسئله مهمی که باید به آن توجه کرد این است که محتوایی که تولید می‌شود باید از خلاقیت و جذابیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند کاربران زیادی را به سمت سایت سرازیر کند.

انواع سفارش تولید محتوا سایت

در دنیای امروزی با توجه‌به اینترنتی شدن اکثر کسب‌وکارها و حضورشان در فضای مجازی، تولید محتوای باکیفیت از موارد ضروری و کاربردی برای سایت به‌حساب می‌آید. درواقع می‌توان گفت که محتوا اهمیت بسیاری در اینترنت و فضای وب دارد. ازاین‌رو اکثر کسب‌وکارها به دنبال سفارش تولید محتوا سایت به اشخاص و یا تیم‌های حرفه‌ای هستند تا این نیاز حساس و مهم به بهترین نحو ممکن انجام گیرد.

به‌طورکلی سفارش تولید محتوا سایت در 4 قالب اصلی انجام می‌شود که به‌اختصار خدمتتان شرح می‌دهیم:

 • تولید محتوا متنی

 تولید محتوا متنی یکی از قدیمی‌ترین روش‌های تولید محتوا سایت است. در این نوع تولید محتوا، شما می‌توانید با استفاده از کلمات کلیدی استاندارد، محتوای سئوشده تولید کنید. موتورهای جستجو با بررسی محتوای متنی سایت شما، کلیدواژه اصلی یا همان کلمه کلیدی را پیدا کرده و طبق آن کاربرانی را که این کلیدواژه را جستجو می‌کنند، به سمت سایت شما هدایت خواهند کرد.

پس با استفاده از یک محتوای جذاب و یکتا برای سایت خود می‌توانید مشتریان زیادی را جذب کنید. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که سفارش تولید محتوا متنی خود را به یک تیم حرفه‌ای و باتجربه بسپارید. تیم کدُ سئو با کمک متخصصین ماهر و با تجربه، سفارش تولید محتوا سایت شما را به بهترین نحو انجام خواهد داد و باعث پیشرفت شما در برابر رقبایتان می‌شود.

 • تولید محتوا تصویری

نوع دیگر سفارش تولید محتوا سایت، عکس‌ها هستند. تولید محتوا عکسیِ باکیفیت و جذاب یکی از راه‌های جذب مخاطب برای سایت شما محسوب می‌شود.

در این نوع از تولید محتوا، ممکن است کاربران واژه موردنظر خود را جستجو کنند و گوگل بر اساس نام تصاویر و متن‌هایی که برای تصاویر انتخاب شده است، آن را به کاربر نمایش دهند. کاربر نیز با کلیک روی تصویری که شما قبلاً قرار داده‌اید به سایت شما هدایت خواهد شد.

 • تولید محتوا ویدئویی

امروزه محتوا ویدئویی توانسته به‌عنوان محبوب‌ترین و پرطرفدارترین نوع تولید محتوا، مخاطبین زیادی را به سمت سایت جذب کند.

تولید محتوا ویدئویی که شامل فیلم و یا انیمیشن می‌شود قابلیت نمایش در صفحات اجتماعی، سایت‌ها و شبکه‌های ویدئویی را دارد و از این طریق می‌تواند نظر افراد زیادی را به سمت کسب وکار شما جلب کند.

 • تولید محتوا صوتی

یکی دیگر از موارد سفارش تولید محتوا سایت، محتوای صوتی است. محتوای صوتی شامل فایل‌های صوتی و پادکست است که از آن به دلیل سهولت در استفاده، استقبال بسیاری شده است. برای نوشتن محتوای پادکست باید به مواردی مثل روان بودن جملات، حس شبیه‌سازی، استفاده مناسب از علائم نگارشی برای راهنمایی خواننده پادکست و … توجه کنید. همچنین خود پادکست نیز باید به‌گونه‌ای تولید شود که مخاطب را شیفته خود کند.

بازاریابی محتوایی یکی از دلایل سفارش تولید محتوا سایت

یکی از روش‌های بازاریابی که می‌تواند با کمترین هزینه مخاطبان بسیاری را جذب کند، بازاریابی محتوایی است. در این روش هدف اصلی، بازاریابی و جذب مخاطب از طریق تولید محتوا مناسب و استاندارد و انتشار آن برای مخاطب است.

لینک‌سازی داخلی و خارجی

اگر بخواهیم یک تعریف کلی از اینترنت بیان کنیم، خواهیم گفت که اینترنت از مجموعه‌ای از لینک‌ها تشکیل شده است. به این معنی که لینک‌ها، سایت‌ها و پایگاه‌های اطلاعاتی هستند که در محیط وب به هم مرتبط شده‌اند. در واقع عملکرد اصلی اینترنت، لینک‌سازی و ایجاد ارتباط است. به همین دلیل است که لینک‌دهی در تولید محتوای متنی سایت‌ها بسیار اهمیت دارد.

به‌طورکلی لینک‌دهی بین صفحات به دو صورت انجام می‌شود:

 • لینک‌دهی داخلی: ساخت لینک‌های داخلی بین صفحات مختلف یک سایت
 • لینک‌دهی خارجی: ساخت لینک بین صفحات سایت‌های مختلف

سفارش تولید محتوا متنی برای سایت

امروزه شرکت‌های زیادی وجود دارند که برای سفارش تولید محتوا سایت خود می‌توانید با آن‌ها همکاری کنید. اما دقت کنید شرکتی که برای سفارش تولید محتوا متنی انتخاب کرده‌اید، باید محتوای باکیفیت و مناسبی را به شما تحویل دهد. چراکه محتواهای تولید شده می‌توانند مستقیماً روی سئو و رتبه سایت شما نزد موتورهای جستجو مؤثر باشند. پس باید بسیار دقت کنید که مطالب کپی شده و یا محتوای بی‌کیفیت را در سایت خود قرار ندهید چرا که گوگل با معرفی الگوریتم‌های خود از جمله پاندا، این مسائل را به‌خوبی تشریح خواهد کرد. تیم کدُ سئو می‌تواند محتوای درخواستی شما را پس از ثبت سفارش تولید محتوا متنی در اختیارتان قرار داده و شما را در برابر رقبایتان ممتاز سازد.

قیمت تولید محتوا سایت

زمانی که شما تصمیم به سفارش تولید محتوا سایت گرفتید حتماً این سؤال برایتان پیش می‌آید که قیمت تولید محتوا سایت چقدر خواهد شد؟ باید بدانید که تعرفه یا قیمت تولید محتوا باتوجه‌به عوامل مختلف اعم از حیطه و درصد تخصصی بودن موضوع، حجم محتوا و تعداد کلمات و همچنین حجم تألیفی بودن محتوا متفاوت است. اگر شما قصد سفارش تولید محتوا متنی با رعایت اصول نگارشی، بالاترین کیفیت و منطبق با الگوریتم‌های گوگل را از تیم متخصص و متعهد کدُ سئو دارید، می‌توانید از پلن‌های تولید محتوای ما استفاده کنید.

نتیجه گیری

اگر قصد راه‌اندازی سایت و کسب درآمد از طریق آن را دارید، اولین قدم این است که محتوای باکیفیت و اصولی برای سایت خود تولید کنید. تولید محتوا می‌تواند کاربران زیادی را جذب سایت و کسب‌وکار شما کند که از این طریق می‌توانید درآمد خود را چند برابر افزایش دهید. پس به شما پیشنهاد می‌شود که برای تولید محتوای بکر و اصولی از متخصصین تولید محتوا کمک بگیرید. کدُ سئو یاری گر شما در این مسیر خواهد بود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!