سئو و سئوکار سایت

سئو و سئوکار سایت


سئو و سئوکار سایت

سئو چه فعالیتی را انجام می دهد؟

سئو و سئوکار سایت

سئو و سئوکار سایت

اجازه بدهید اندکی مطلب را به صورت مفصل ‌تر توضیح دهیم. فرض کنید شما در یک موتور جست جو گر مثل گوگل یا یاهو دنبال یک مطلب یا کلمه می گردید، بعد از گذشت چند ثانیه موتور جست جو گر نتایجی را به روی صفحه مانیتور برای شما به نمایش می گذارد.

موتور های جست جو گر برای رتبه بندی سایت ها یعنی این  که در نمایش نتایج یک جستجو کدام سایت در رتبه اول و در صفحات ابتدایی و بالعکس چه سایت هایی در صفحات انتهایی جستجو نمایش داده شود،  یک سری الگو های خاص دارند که از قواعد خاصی پیروی می کنند، حال اگر سایت شما اصول و فاکتورهای سئو را رعایت کرده باشد، شانس بیشتری دارد تا در صفحات ابتدایی و در رتبه های نخستین نتایج جست و جو قرار گیرد.

چرا سایت ها و به عبارتی کسب و کارها به سئو نیاز دارند؟

تعداد زیادی از کاربران در موتورهای جست و جو به دنبال دریافت خدمات و خرید محصولات هستند. امروزه تعداد کاربران آنلاین در دنیا رو به افزایش است و حتی ممکن است این کاربران به منظور دیگری به فضای مجازی و موتورهای جست و جو مراجعه کرده باشند، بنابراین استفاده از این فرصت باعث می شود تا شما نیز بتوانید کسب و کار خود را به مخاطب معرفی کنید.

ترافیک انواع موتورهای جست و جو مثل یاهو گوگل و غیره بسیار بالا می باشد و در این میان کسی برنده واقعی است که بتواند به بهترین نحو کسب و کار خود را معرفی کند و باعث جذب هر چه بیشتر مخاطب واقعی گردد.

اساس رتبه بندی سایت ها

عوامل  زیادی در رتبه دادن و ترتیب بندی سایت ها دخیل هستند و این که در مورد هر سایتی کدام عامل بیشترین تاثیر را دارد، به دانش سئوکار و توانمندی های تشخیصی او براساس شواهد و علم لازم در این زمینه دارد،‌ برای همین است که سئوکاران بطور مستمر دنبال کلیدواژه های ترند و لینک های محبوبی هستند که بتوانند از طریق آن ترافیک سایت را بالا ببرند و به تبع آن ارائه خدمات به مشتریان انجام شود.

نکاتی درباره سئو به روش اصولی

این نکته بسیار مهم است که در وهله اول مخاطبینی وارد سایت شوند که همان مشتریان واقعی هستند.  در وهله دوم، سایت باید به نحوی طراحی شده باشد که حتی کسانی که مشتری شما نیستند برای استفاده از خدمات ارائه شده در سایت ترغیب شده و به مشتری های دائمی تبدیل شوند.

اگر اصول سئو درست رعایت شوند، سایر هزینه‌ های جاری برای تبلیغات یک کسب و کار از قبیل انجام تبلیغات آگهی های تلویزیونی، استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی،  جذب و به کارگیری تعداد زیادی از بازاریاب و ویزیتور کاهش خواهد یافت و هزینه‌های شما صرفاً به یک تیم سئوکار حرفه‌ای اختصاص داده می‌ شود. سئوکار سیروتا بهترین خدمات را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

سئوی ماندگار به چه معناست؟

به یاد داشته باشید که بهره گیری از سئو در اجرای سایت یک روش ماندگار است، روشی که کاربران در هر ساعتی از شبانه روز می توانند به آن دسترسی داشته باشند و دیگر از عواملی مثل تعطیلی روی میزان بازدید از سایت تاثیر نخواهد داشت و در تمام مدت روز و شب می‌ تواند کار شما رشد و پیشرفت داشته باشد و مشتری جذب شود.

هر چقدر بازدید سایت ها بیشتر باشد و این بازدید ها از سوی مخاطبین واقعی و در واقع همان مخاطبین هدف شما باشد، پیشرفت شما در کسب کار تان بیشتر خواهد بود.

نتایج سئو سایت

مشاهده نتایج سئو نیازمند صرف زمان طولانی است و اگر به دنبال راهی هستید تا در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه برسید شاید انتخاب سئو انتخاب مناسبی نباشد. شما باید اول محتوای مناسب را به دست آورده و سپس آن را در موتور های جست و جو ثبت کنید، کاری که ممکن است به زمان طولانی نیاز داشته باشد.

به یاد داشته باشید در سئو همه چیز دست شما نیست چرا که در نهایت این موتور جست و جو گر مثل گوگل است که انتخاب می کند چه مقدار ترافیک برای هر سایت باشد یعنی شما تمام تلاش خود را می کنید اما تصمیم‌ گیرنده نهایی موتورهای جستجو هستند. برای آن که نتایج بهتری از سئو سایت دریافت کنید، کارتان را به همکاران ما در سئوکار سیروتا بسپارید.

 

اکنون که با مفهوم سئو اشنا شدیم بهتر است با مفهوم کسی که در این زمینه اطلاعات لازم را دارد یعنی سئوکار هم آشنا شویم.

سئو کار دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

سئو و سئوکار سایت

سئو و سئوکار سایت

احتمالاً سئوکاران ساده ‌ترین پاسخی که در رابطه با توصیف شغل خود می توانند ارائه دهند این است که «شغل من انجام برنامه ریزی های اصولی برای سایت است به نحوی که در موتورهای جست و جو بهتر دیده شود».

شاید این پاسخ برای برخی عجیب و برای برخی دیگر جالب باشد که باعث برانگیختن حس کنجکاوی آن ها شود و درواقع با این پاسخ شاید عده ای تلاش کنند تا اطلاعات بیشتری در رابطه با عملکرد دقیق این افراد پیدا کنند تا بهتر متوجه حرف های یک سئوکار شوند.

اهداف سئوکاران

پیش تر درمورد سئو گفتیم و سئوکار نیز در تلاش است تا از طریق تجزیه و تحلیل الگوریتم های موتور های جست و جو دریابد چه مواردی درحال ترند شدن در موتور های جست و جو هستند و از محبوبیت بیشتری برخور دارند و در همان راستا نتایج جست و جو ها را در مورد یک وب سایت ارتقا دهند.

هدف نهایی سئو کار این است که با استفاده از یک سری کلید واژه ها و موضوعات مهم میزان ترافیک سایت را بالا تر ببرد، در عین حال باید تلاش کنند که محتوا آن قدر جذاب باشد که کاربر بعد از ورود به سایت مشتاقانه محتویات وب سایت را دنبال کند. البته وب سایتی که طراحی آن هم براساس الگوهای گوگل و سایر موتورهای جستجو باشد.

انتخاب سئو کار مناسب

امروزه در دنیای مجازی رقابت تنگاتنگی بین کسب و کار ها برای بهتر دیده شدن از سوی مخاطب خود وجود دارد بنابر این بدیهی است که برای بهینه‌ سازی هر چه بهتر سایت خود طبق اصول سئو باید دانش و مهارت کافی در این زمینه را داشته باشید. همکاران ما در سئوکار سیروتا تیم حرفه ای هستند که آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

آپدیت بودن سئو کار

می دانیم که در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات هستیم و و پیشرفت های روز افزون در این زمینه دیده می شود. بدیهی است که سئو کار برای این که از سایرین عقب نماند باید به صورت مستمر اطلاعات خود را مطابق با تغییرات موتورهای جست و جو به روز کند تا بتواند درک درستی از همه الگوریتم ها داشته باشد.

هزینه های سئو سایت

در ابتدای کار ممکن است هزینه در گردش به خصوص برای کسب و کار های کوچکی که تازگی کار خود را شروع کرده ‌اند زیاد نباشد بنابراین به این موضوع نیز باید توجه کنید که میزان هزینه ای که صرف می کنید متناسب با بودجه شما باشد.

سئو و سئوکار سایت

سئو و سئوکار سایت

در سوی دیگر اگر حوزه کاری‌ تان جزء حوزه هایی است که بسیار پرمخاطب است و رقابت بسیار تنگاتنگ است،  این مستلزم استفاده از سئو بسیار اصولی می باشد که این امر هم ممکن است هزینه های بیشتری داشته باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!