images 44

سئوکار

کارشناس سئو به کسی گفته می شود که توانایی این را دارد که رتبه وب سایت را در گوگل و موتورهای جستجوی دیگر مثل بینگ ، یاهو و … افزایش دهد ، سئوکار فردی هست که دانش خوبی در مورد اصول کارکرد موتور جستجوی گوگل و قوانین آن دارد، متخصص سئو با رعایت کردن آن اصول و قوانین در وب سایت کمک می کند رتبه سایت در گوگل افزایش پیدا کند .

 • یک سئوکار با توانایی حل مسئله و ارزیابی وب سایت و چالش ها و مشکلات آن را شناسایی نماید در این صورت قادر است روش های دقیق  را برای بهینه شدن در نظر بگیرد.
 • یکی دیگر از وظایف سئوکار هست تحقیق می باشد یک سئوکار باید بتواند رقبای شما را در دنیای وب بشناسد و تحلیل کند که رقیب شما  از چه روش هایی بهره می برند و با مقایسه آنها با کسب و کار شما تصمیم بگیرد که چه استراتژی هایی می تواند به سایت شما در جهت پیشی گرفتن یاری و کمک برساند.
 • این مورد یکی از واجبات برای کار سئو هست  و اون توانایی نوشتن است. اگر یک سئوکار نتواند به خوبی بنویسد و یا ویراستاری کند به هیچ عنوان نمی تواند درباره ی سئو محتوا کاری انجام دهد.  بهینه کردن محتوای یک وبسایت نیز از وظایف  تلقی می گردد.
 • مورد بعدی که باید یک متخصص سئو باید بتواند اولویت بندی برای پیشبرد سایت ارائه نماید تا بتواند بهترین روشی که سایت مورد نظر بهترین تاثیر را بگیرد تا بتواند کمترین زمان را در سئو داشته باشد.
 • و اما مورد آخر یادگیری مداوم. با شرایطی که موتورهای جستجو خودشون رو برای بهینه کردن و بهتر نشون دادن نتایج برای کاربران درگیر میکنن و خود را ارتقا میدن یک سئوکار باید با توجه به اینکه مرورگرها قوانین و الگوریتم های متفاوتی را در بروزرسانی های خود به کار می گیرند باید اطلاعاتش بروز باشد و به طور مداوم دانش خود را دراین حوزه ارتقا دهد.

 پس از اینکه سئوکار روی وبسایت فعالیت کرد چه فیدبک و اتفاقاتی می افتد :

 1. بهبود محبوبیت سایت شما نزد گوگل و bing و یاهو …
 2. بهبود رنک سایت در همین موتورهای جستجو
 3. بالارفتن ورودی های گوگل و افزایش مشتری و مخاطبان سایت شما
 4. بالارفتن درصد اعتماد کاربران حاضر در سایت و افزایش فروش
 5. افزایش ترافیک های جدید و غیر تکراری ( روزانه درصد زیادی از مخاطبان اولین بار وارد سایت شما می شوند و این بشدت در درامد شما تاثیر دارد)
 6. جلب توجه کمپانی های تبلیغاتی که از جایگاه سایت شما به نفع خودشان تبلیغات می کنند
 7. فراهم شدن شرایط برای افزایش پیشرفت با ریسک کمتر و بدون نگرانی
 8. و خیلی تاثیرات دیگر …

سئوکار

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!