معرفی شرکت سئوکار سیروتا

معرفی شرکت سئوکار سیروتا


سئو سایت – بهینه سازی سایت

سئو سایت یا بهینه سازی سایت برای وب سایت ها بسیار مهم است. سئو سایت در رونق کسب و کار ها بسیار تاثیر گذار است. در این مطلب راجع به سئو سایت و بهینه سازی سایت مطالبی ارائه خواهد شد.

سئو سایت

سئو سایت مجموعه ای از روش های استراتژیک برای تغییرات در وب سایت به هدف رسیدن به رتبه بالا در موتورهای جستجو است. بهینه سازی سایت به دو روش انجام می شود

۱- بهینه سازی سایت درون صفحه

۲- بهینه سازی سایت بیرون صفحه

بهینه سازی سایت درون صفحه

تغییرات در کدها و محتویات وب سایت اعم از متن ها، تصاویر، پیوندها و … را بهینه سازی سایت درون صفحه می نامند. بهینه سازی سایت درون صفحه معمولا با کنترل و دقت زیادی انجام می شود و به نسبه بهینه سازی سایت بیرون صفحه در مدت زمان کمتری انجام می شود. بطور کلی هر چیزی که در وب سایت تغییر داده می شود مربوط به سئو سایت درون صفحه است.

بهینه سازی سایت بیرون از صفحه

بهینه سازی سایت بیرون صفحه شامل تمام فعالیت هایی می شود که در خارج از وب سایت انجام می شود. سئو سایت بیرون صفحه در درجه اول در بدست آوردن لینک تمرکز دارد. سئو سایت که در خارج از وب سایت انجام می شود معمولا به کندی صورت می گیرد و به نسبت سئو سایت درون صفحه با کنترل کمتری انجام می شود.

زمان لازم برای بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت بطور معمول ممکن است هفته های یا ماه ها بطول بینجامد. ولی نتایج حاصل از بهینه سازی سایت دوام بیشتری به نسبت روش پرداختنی دارد. در روش پرداختنی شما با پرداخت مبلغی به گوگل می توانید در صفحه نتایج گوگل ظاهر شوید ولی این روش ماندگاری کمتری دارد و هزینه آن نسبت به روش سئو سایت بالاتر است ولی در عوض در این روش سایت شما در زمان کوتاهی در صفحه نتایج قرار می گیرد.

سئو سایت در سال های اخیر بشدت مورد توجه کسب و کارها قرار گرفته است و هدف از سئو سایت استفاده از روش های طبیعی جهت قرار گرفتن در جایگاه های بالای موتورهای جستجو برای مدت طولانی تر نسبت به روش های دیگر است.

کلمات کلیدی در سئو سایت

کلمات کلیدی، عبارت کلیدی و پرس و جوی کلیدی همگی مترادف هم می باشند و در واقع کلماتی هستند که در جعبه متنی موتورهای جستجو وارد می شوند که بر اساس این کلمات کلیدی موتورهای جستجو وب سایت هایی را به جستجو کنندگان برمی گردانند. معمولا رقابت روی کلمات کلیدی برای صاحبان کسب و کارهای مختلف بسیار است. کلمات کلیدی که بیشتر از سه کلمه باشند تحت عنوان کلمات کلیدی با طول بلند شناخته می شوند که رقابت کمتری روی کلمات کلیدی با طول بلند در سئو سایت یا بهینه سازی سایت وجود دارد.

موتورهای جستجوی سنتی به تعداد دفعاتی که کلمات کلیدی در وب سایت تکرار می شدند، وابستگی زیادی داشتند ولی در حال حاضر گوگل با بررسی تمام ساختار سایت و تجزیه و تحلیل آن به رتبه بندی صفحات وب سایت ها می پردازد.

سئو سایت و اهمیت لینک ها

در سئو سایت لینک ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. لینک هایی که از یک صفحه به صفحه دیگر وجود دارد که به عنوان آرا نیز شناخته می‌شوند، یکی از مهم‌ترین معیارهای رتبه صفحه بوده و صفحاتی که لینک های بیشتری را دریافت می‌کنند از رتبه بالاتری برخوردار می‌شوند و از بهینه سازی سایت بهتری برخوردار می شوند. البته این مسئله در تئوری بوده و در عمل به این سادگی محاسبه نمی‌ شود زیرا همه لینک‌ ها دارای وزن یا مقدار یکسان نیستند و بعضی از لینک ‌ها وزن بیشتری از بقیه دارند و سئو سایت در این وزن ها تاثیر گذار است. مطالعات مختلف نشان می‌دهد که اگر وب سایت‌ها می‌خواهند روزبه‌روز به تعداد بازدیدکنندگان خود بیفزایند می‌بایست راهی را برای به دست آوردن رتبه‌بندی بالا با استفاده از سئو سایت و یا بهینه‌سازی موتور جستجو جهت اجرا، شروع نمایند.

سئو سایت و جمع آوری داده ها

در سئو سایت یا بهینه سازی سایت این خیلی مهم است که آمارهای دقیق و با جزئیات از بازدیدکنندگان وجود داشته باشد زیرا داشتن این آمارها به عنوان مثال باعث خواهد شد شما تشخیص دهید بیشتر بازدیدهای سایت شما از چه طریقی انجام‌شده است، کدام کلمات کلیدی باعث ترافیک بیشتر برای سایت شما شده‌اند، از کدام کشورهای بیشتر سایت شما را بازدید کرده‌اند و… که با توجه به تحقیقات انجام‌شده در حال حاضر بیش از ۶۰% وب سایت‌ها از گوگل آنالیتیک جهت انجام این کار استفاده می‌کنند. هر چقدر سئو سایت بهتر انجام شود بازدید از وب سایت بیشتر انجام خواهد شد.

اهمیت تگ عنوان سایت در بهینه سازی سایت

این تگ عنوان صفحه را تعریف می‌کند و به موتورهای جستجو راجع به اینکه این صفحه راجع به چه چیزی می‌باشد اطلاعات می‌دهد. اولین و مهمترین اقدام در سئو سایت و بهینه سازی سایت انتخاب مناسب تگ عنوان صفحه است. گوگل پیشنهاد می‌کند که همیشه عنوانی را برای صفحه انتخاب کنید که با متن صفحه ارتباط مستقیم داشته باشد و این بدین دلیل است که الگوریتم‌های موتورهای جستجو بهتر بتوانند آن‌ها را طبقه‌بندی کنند و تشخیص دهند که محتوای هر صفحه راجع به چه چیزی می‌باشد. همچنین برچسب‌های عنوان در صفحه نتایج جستجو در قالب یک پیوند نمایش داده می‌شوند.

برچسب‌های عنوان در درون تگ <title></title> برچسب‌های عنوان حداکثر ۶۸ کاراکتر می‌توانند باشد که بیشتر از این تعداد در صفحه نتایج موتور جستجو نمایش داده نمی‌شوند. در سئو سایت برای انتخاب تگ عنوان جهت بهینه سازی سایت با کیفیت مطلوب می بایست به موارد زیر توجه نمود:

جهت بهینه سازی سایت برچسب‌های عنوان نباید تکراری باشند.

برای بهینه سازی سایت برچسب‌های عنوان باید کوتاه باشند.

برچسب عنوان برای هر چه بهتر بهینه سازی سایت می بایست مرتبط با متن باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!